Nedir ne değildir?

Uzun yıllardan beri aklımızda olup, Türkiye'den gelip Barselona'da yaşayan genclerin bilgilerini paylaşacakları bir internet mecrası olarak hayatına başladı bu blog. Bu blog aracılığıyla Barselona ve yakınlarında ikamet eden arkadaşlara, buraya geleceklere, gelmek isteyebileceklere burada oldukları süre içerisinde Barselona'yı tanımalarında, daha güzel vakit geçirip, zorlukların ve başağrılarının üstesinden gelebilmeleri için üç beş tecrübeye dayanan bir kaynak üretmek amacındayız. Adının Barselona101 olmasi da bundandir: üniversite de aldığımız oryantasyon dersleri hesabı. 101, Barselona'ya giriş. Hoşgeldiniz, beşgittiniz. Bunun yanısıra bu blog, herkese açık bir mecra olmayı amaçlıyor. Bu yüzden de gördüğünüz, beğendiniz, canınızı sıkan, hoşunuza giden, kafanızı karıştıran ve başkalarının da işine yarayabileceğini düşündüğünüz meseleleri paylaşırsanız, hemen buradan yayınlamak niyetindeyiz. Neyse, siz meseleyi kaptınız, venga vamos!


1 Aralık 2010 Çarşamba

AUTORIZASYON DE REGRESO Nasil alinir?


Bu belgeyi nasil alabilirim ? 

Buradan bak bakalim alabiliyormusun ;


BUTUN DEVLET ISLERININ MUKEMMEL YURUDUGU ISPANYADA BIR IS YAPACAKSAN ONCE SIRA RANDEVU GEREKIR ; AUTORIZASYON DEREGRESO ICIN DE BU RANDEVU GEREKLIDIR. ONEMLI ¡!! 

ARTIK RANDEVUSU OLMAYAN KISIYE AUTORIZASYON DE REGRESO BELGESI  VERILMEMEKTEDIR.!! 

( Autorizasyon de Regreso icin randevu alinma islemi ve gerekli belgeler baska bi sayfada detayli olarak anlatilmistir )

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder