Nedir ne değildir?

Uzun yıllardan beri aklımızda olup, Türkiye'den gelip Barselona'da yaşayan genclerin bilgilerini paylaşacakları bir internet mecrası olarak hayatına başladı bu blog. Bu blog aracılığıyla Barselona ve yakınlarında ikamet eden arkadaşlara, buraya geleceklere, gelmek isteyebileceklere burada oldukları süre içerisinde Barselona'yı tanımalarında, daha güzel vakit geçirip, zorlukların ve başağrılarının üstesinden gelebilmeleri için üç beş tecrübeye dayanan bir kaynak üretmek amacındayız. Adının Barselona101 olmasi da bundandir: üniversite de aldığımız oryantasyon dersleri hesabı. 101, Barselona'ya giriş. Hoşgeldiniz, beşgittiniz. Bunun yanısıra bu blog, herkese açık bir mecra olmayı amaçlıyor. Bu yüzden de gördüğünüz, beğendiniz, canınızı sıkan, hoşunuza giden, kafanızı karıştıran ve başkalarının da işine yarayabileceğini düşündüğünüz meseleleri paylaşırsanız, hemen buradan yayınlamak niyetindeyiz. Neyse, siz meseleyi kaptınız, venga vamos!


1 Aralık 2010 Çarşamba

Antic Teatro


Izmirden gelenler bilir,  Alsancakdaki Sardunya Bar gibi arka bahcesi olan, ortasinda kocaman agaciyla , alkollu - alkolsuz ickilerin satildigi eski bir tiyatro, hala gosteriler yapilmaktadir programi alin buyrun (http://www.anticteatre.com/

Eskiden uyelik istiyordu artik istemiyolar, sempatik garsonlariyla ve otururken etrafdan gelen ot kokulariyla cekici olabilen yerdir. Saatleri aksamustu 16.00 - 23:00 arasindadir. Kesinlikle tavsiye edilir . Palau Reial in hemen karsisindai sokak , (C/ Verdaguer I Callís, 12 )

Ver mapa más grande

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder